//
czytasz wpis...

Bez kategorii

Lord Of The Board’s Cherry Hill Edition

FLYBAG.PL oraz DESECZKA.PL zapraszają mountainboarderów, bikerów oraz wszystkich zainteresowanych na wspólne grillowanie z muzyką klubową przy drugiej edycji zawodów mountainboardowych „Lord Of The Board’s CherryHill Edition” zaliczanych do międzynarodowego Pucharu Polski w kategorii BOARDERCROSS oraz na FlyBag Jam, czyli BigAir na wielką dmuchaną poduchę!

Impreza początkowo miała odbyć się 20 sierpnia, jednak została przeniesiona na 25 września. Zawody odbywają się w parku Wiśniowiec w centrum Rybnika, kończą one sezon mountainboardowy 2011 w Polsce. Jest zatem ostatnią w tym roku okazją to zobaczenia najlepszych mountainboardrerów , ścigających się na torze 4-crossowym. Po zawodach odbędzie się Freestyle Jam Session dla mountainboarderów z wyróżnieniem najlepiej kręcących freestylowców bez spiny o lądowanie.
Podczas zawodów przez większość dnia dostępna również będzie dla rowerzystów i rolkarzy.

Jednocześnie zawody są dobrą okazją na spędzenie niedzielnego popołudnia z bejsową muzyką klubową.
Od godziny 13tej będzie rozpalony grill, ogień się będzie tlił do ostatniej kiełby i ostatniego oscypka, zapraszamy więc wszystkich z własnym „zestawem” grilowym.

Zagrają:

GUSTAFF (funk/break/hh)
SAJ.ON (dnb//break/hh)
HUDSONASTY (dnb/dubstep)

Na terenie parku nie będzie możliwości zakupienia jedzenia ani picia, wybierający więc niech zaopatrzą się we własny ekwipunek. (Supermarket Carrefour znajduje się 300 metrów od parku Wiśniowiec)

INFO DLA BIKERÓW

Poducha będzie dostępna dla rowerzystów od godziny 11-tej do rozpoczęcia Jam-u mountainboardowego czyli godziny ok 17-18:00. 1,5 godzinna przerwa. Po tym czasie jeśli będzie pogoda, będą chętni na skoki planujemy skakać do bólu przy sztucznym oświetleniu dla wszystkich.

Cena za skoki standardowo wynosi 30zł

KASKI OBOWIĄZKOWE

Niepełnoletni zgody rodziców, lub z opiekunem prawnym.

plakat

Więcej info dla zawodników, innych zainteresowanych znajdziecie na WWW.mountainboardinfo.pl

Discussion

No comments yet.

Post a Comment


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3