//
czytasz wpis...

Rybnik Four Cross Cup

Błażej Juszczynka Królem Pumpingu!

W zawodach o tytuł Króla Pumpingu mogło się zdarzyć wszytko. Jazda bez łańcucha ścigaliśmy się po raz pierwszy, więc ciężko było wskazać faworyta. Niedzielne zawody udały się w 100% i pozwoliły wskazać króla – został nim Błażej Juszczynka!

Na listę startową zapisało się 24 zawodników. Wciąż niedysponowany Paweł Harazim ubrał białe chirurgiczne rękawiczki i ze skuwaczem w ręku, po kolei pozbawiał zawodników możliwości pedałowania. Stawka zawodów wysoka, więc nie było wyjścia – wszystkie łańcuchy musiały zostać rozkute!


Dziwne uczucie braku oporu korby, „atomowe” starty z bramki i poddanie się wyłącznie siłom natury wprawiało zawodników w niecodzienny nastrój. „Co zrobić żeby szybciej ruszyć z bramki?” „Kto to dzisiaj wygra?”, „Jak co przejeżdzać?” – te pytania krążyły między zawodnikami. Każdy opracowywał jakąś strategię szukał i odpowiednio szybkich linii, aż nadszedł czas zawodów.

Krótka odprawa, ustalenie zasad – maksymalnie dwa odepchnięcia na drugim zakręcie, meta na wałku przed ostatnią bandą, zakaz zajeżdżania na starcie – i ruszyliśmy! Bramka opadła, pierwsza czwórka powoli nabierała prędkości – na końcu pierwszej prostej jechało się już całkiem szybko, dable zakręty, hopy i meta. Pierwsi wygrani i pierwsi przegrani już analizowali w głowach swe przejazdy. Jeszcze dwie serie eliminacyjne i z 24 zawodników pozostało 16. Pokazały się też dwie panie – Natalia Morgała i Agnieszka Tkocz, które równie dzielnie jak panowie walczyły ze sobą tocząc się i tocząc zaciętą walkę od startu do mety.,


Półfinałowa ósemka podzielona na dwa wyścigi rozpoczęła bój o finał. W pierwszym biegu wszystko rozegrało się na drugim zakręcie, jadący na trzeciej pozycji Bartosz Giemza nie odpuścił i zaatakował. Niestety nie powiodło mu się i razem z Artur Nowakowskim spędzili chwilę leżąc gdzieś między swoimi rowerami. Awans wywalczył Błażej Juszczynka i Szymon Jarczyk.

Drugi półfinał wygrał Jacek Sulski, drugi był powracający po kontuzji Dawid Niesłańczyk, trzeci linię mety minął Adam Skupień, a czwarty Patryk Karwot, który miał bliższe spotkanie z drzewem.

Nadszedł czas na duży i mały finał. W małym finale zwyciężył Bartosz Giemza, który jak powiedział na mecie znalazł receptę na dobry start. Drugi był Patryk Karwot, a czwarty Artur Nowakowski.

Duży finał był bardzo ciekawy. Bezapelacyjnie zwyciężył w nim Błażej Juszczynka, Dawid Niesłańczyk odpierał ataki Szymona Jarczyka ale dosłownie centymetry przed metą obaj upadli. Nie zdążył wyhamować Jacek Sulski który w nich uderzył. Potem jednocześnie z Szymonem Jarczykiem przebiegli przez metę. Kwestia drugiego miejsca pozostała nie rozstrzygnięta, więc chłopaki postanowili zrobić dogrywkę i we dwóch stanęli do walki na pierwszej prostej. Lepszy okazał się Szymon Jarczyk i to on został sklasyfikowany na drugim miejscu.

Zawody bez kręcenia spodobały się bardzo. Błażej wygrał łańcuch, puchar i otrzymał koronę Króla Pumpingu, którą przekaże swojemu następcy (jeśli ktoś go pokona). Zawody tak się spodobały, że w przyszłym roku na pewno zorganizujemy je ponownie! Sezon 2010 zakończony! Teraz trzeba przepracować zimę, tak aby w przyszłym roku poziom był jeszcze bardziej wyrównany!

Wyniki zawodów o tytuł Króla Pumpingu:
1. Błażej Juszczynka
2. Szymon Jarczyk
3. Jacek Sulski
4. Dawid Niesłańczyk

5. Bartosz Giemza
6. Patryk Karwot
7. Adam Skupień
8. Artur Nowakowski


Discussion

Trackbacks/Pingbacks

 1. Obat Kencing Nanah Di Kota Binjai

  denature Indonesia yaitu sebuah perusahaan yang fokus dalam bidang obat herbal aman dan ampuh tanpa efek samping. obat kami sangat mujarab, thanks i like your website

 2. Merek Obat Kutil Kelamin

  Hallo This is my first time visit at here and i am in fact happy to read all at single place. i particularly like about the picture / article / presentation that you describe. Very useful. denature adalah sebuah perusahaan yang fokus dalam bidang obat…

  nanah - 13 czerwca 2017
 3. kencing nanah sembuh total

  gejala

  raja - 1 sierpnia 2017
 4. Obat Tradisional Infeksi Saluran Kencing Pada Anak

  gejala

 5. nama obat kutil kelamin di apotik

  mantap gaannn!!!!!

  obat kutil kelamin yang ampuh - 28 sierpnia 2017
 6. Obat Cina Penghilang Kutil Kelamin

  nyeri

  pengobatan - 31 sierpnia 2017

Post a Comment


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3