//
czytasz wpis...

Rybnik Four Cross Cup

I po sezonie

Niestety nie udało nam się zakończyć sezonu w taki sposób w jaki byśmy chcieli. Pogoda pokrzyżowała nam plany i nie pozwoliła nam rozegrać zawodów o tytuł Króla Pumpingu 2013. Ale nie martwcie się, król musi być więc rozegramy te zawody na początku przyszłego roku :)

Zamiast ścigać się bez łańcuchów zrobiliśmy tylko dekorację zwycięzców klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu Rybnik Four Cross Cup. Tym razem zwyciężył Szymon Biadacz, zostając tym samym najmłodszym w historii zwycięzcą naszego cyklu (Szymon ma 16lat!). Drugie miejsce zajął Bartosz Giemza, trzecie Tomek Sobik a czwarte Marcin Grabowski. Łącznie w generalce znalazło się 32 zawodników, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem :)

Szymon Biadacz

Szymon Biadacz

Chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym cyklu. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze, oraz że zdobyliście choć trochę cennego doświadczenia. Chcę też zapewnić, że w przyszłym roku również będziemy rozgrywać nasz cykl i mam nadzieję, że będzie lepszy niż w tym roku.

A przed nami zima. Trenujcie ciężko, oglądajcie rowerowe filmiki i łapcie zajawkę na sezon 2014! Za rok zawody na Wiśniowcu i w Golejowie, więc wracamy do starych dobrych czasów! Do zobaczenia! :)

Tomek Sobik, Michał Janota, Szymon Biadacz, Mateusz Michalski i Bartek Giemza

Tomek Sobik, Michał Janota, Szymon Biadacz, Mateusz Michalski i Bartek Giemza

Klasyfikacja generalna Rybnik Four Cross Cup 2013: http://chr.rybnik.pl/wp-content/uploads/2013/09/generalka-po4.pdf
Zdjęcia – Angelika Postawka

Discussion

No comments yet.

Post a Comment


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3