//
czytasz wpis...

Bez kategorii

Paweł Harazim w końcu wygrywa!

To była dobra liga! Pierwszy raz rozpoczynaliśmy zawody o 13:00 i chyba każdemu taka pora bardziej odpowiada. Nie trzeba rano wstawać, można zjeść obiad, a i kibiców jakoś więcej! Gdybyśmy tak jeszcze to lepiej wypromowali… Kto wie, może w przyszłym sezonie się tym zajmiemy :)

Lecz nie tylko atmosfera była wyśmienita! Przede wszystkim nie zabrakło dobrego ścigania! Szesnastu zawodników to tradycyjna frekwencja na lidze i choć jak wszyscy wiedzą mogłaby być większa, to i tak nie jest źle. Miała to być pierwsza liga z kategorią Full, ale tylko Paweł Harazim i Tomasz Kozioł zabrali duże rowery, przez co nie było dla kogo owej kategorii organizować. – Szkoda. Może następnym razem.

Mimo braku kategorii full, Paweł zdecydował się wystartować na dużym rowerze i trzeba przyznać, że szło mu to całkiem nieźle… W zasadzie to najlepiej! Ostatnią ligę wygrały bmxy, a tym razem zwyciężył full! Tym samym Paweł Harazim wygrał Rybnik Four Cross Cup po raz pierwszy w całej swojej historii startów w tym cyklu. Drugi był Szymon Biadacz, który na zwycięstwo musi, co prawda jeszcze poczekać, ale druga pozycja na pewno umocni go w klasyfikacji generalnej. Najlepszy wynik w karierze osiągnął również Marcin Grabowski, któremu po raz pierwszy udało się stanąć na trzecim miejscu podium. Czwarte miejsce niespodziewanie zajął Robert Piekorz, który razem ze swoimi kolegami z Chwałęcic trenuje ostatnio bardzo dużo, czego efekty widać w klasyfikacji zawodów! Oby tak dalej!

Kategorii full nie rozegraliśmy, ale w zamian zrobiliśmy kategorię Junior! 10 zawodników w wieku do 16lat, rozegrało szybkie zawody, które wygrał Szymon Biadacz. Drugi Był Bogdan Kojder, trzeci Michał Janota, a czwarty Sebastian Pawlaszczyk. Dziesięciu zawodników to dużo. Chłopaki jeżdżą dzielnie i na pewno niebawem będą z nich pro zawodnicy :) Gratulacje i życzę wytrwałości!

Podium RFCC 2013 #4

Podium RFCC 2013 #4

Podium juniorów!

Podium juniorów!

Robert Piekorz i Paweł Harazim

Robert Piekorz i Paweł Harazim

Szymon Biadacz - pierwsze miejsce w Juniorach, drugie w Open

Szymon Biadacz – pierwsze miejsce w Juniorach, drugie w Open

Bobek był trzeci. W końcu!

Bobek był trzeci. W końcu!

Po zawodach pyszna kiełbacha!

Po zawodach pyszna kiełbacha!

Open:
1 Paweł Harazim
2 Szymon Biadacz
3 Marcin Grabowski
4 Robert Piekorz
5 Damian Pluta – Gliwice
6 Artur Nowakowski
7 Bogdan Kojder
8 Tomasz Kozioł
9 Kasjan Balawajder – Kędzierzyn-Koźle
10 Sebastian Pawlaszczyk
11 Paweł Strycharz
12 Paweł Wesołowski
13 Michał Janota
14 Michał Ilski
15 Patryk Pompa
16 Damian Wolny

Junior:
1 Szymon Biadacz
2 Bogdan Kojder
3 Michał Janota
4 Sebastian Pawlaszczyk
5 Paweł Wesołowski
6 Paweł Strycharz
7 Artur Lis
8 Damian Wolny
9 Michał Ilski
10 Dominik Pochcioł

Generalka:
Klasyfikacja Generalna
(UWAGA liczą się cztery najlepsze z pięciu edycji!)

Discussion

No comments yet.

Post a Comment


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3