//
czytasz wpis...

Rybnik Four Cross Cup

Tylko Liga Rybnika zrobi z Ciebie zawodnika!

Mamy Wrzesień. Trzy edycji Rybnik Four Cross Cup za nami, a przed nami jeszcze dwie! Najbliższa już w następną Niedzielę 8.09 na Wiśniowcu!

Czy będzie dobrze? Na pewno, bo zawsze jest! Dobre wyścigi, najlepszy trening pod słońcem i wyrównane wyścigi w doskonałej atmosferze tylko na lidze rybnika – ale to większość z was już wie!

Oprócz standardowych wyścigów, tym razem chcemy też zorganizować kategorię Full. Jaki jest warunek, żeby powstała? Musi się zjawić czterech.. a niech tam – TRZECH chętnych zawodników na swoich dużych rowerach. Aby was zachęcić to niech i wpisowe na dobry początek będzie dla fulli za piątaka ;)

Reszta po dyszce, ale to dlatego, że chcemy ogarnąć i muzyczkę i – jeśli wszystko się ułoży – transmisję na żywo w internecie! Freeacaster to może nie będzie, ale chętni będą mogli pooglądać :)

Mam nadzieję, że w niedzielę zjawią się wszyscy emeryci, juniorzy i każdy kto ma rower nadający się do jazdy po Wiśniowcu! Zróbmy w końcu fajną edycję z dużą ilością zawodników! Do zobaczenia!

UWAGA, tym razem jeździmy później:
Treningi zapisy 13:00 – 13:40
Eliminacje – 14:00
Finały po eliminacjach :)

Four Cross!

Four Cross!

Discussion

No comments yet.

Post a Comment


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3