//
czytasz wpis...

Rybnik Four Cross Cup

Rybnik Four Cross Cup #2 – wyniki, generalka i komentarz

Druga edycja Rybnik Four Cross Cup za nami. Czternastu zawodników, w tym wielu młodych i dużo świetnego ścigania. Wygrał Szymon Smołka, drugi na swoich małych kółkach był Bartosz Giemza, trzeci Denis Drozd – znany nam już z poprzednich edycji gość z Czech, a czwarty Tomek Sobik. W małym finale 3 młodziaków – Szymon Biadacz, Arek Holewik, Sebastian Pawlaszczyk i emeryt – ja. Na szczęście udało mi się wygrać z Sebastianem i zająć 7 miejsce. Ten wyścig wygrał Szymon, a drugi był Arek.

Czternaście osób na rybnik four cross cup, to może nie jest oszałamiający wynik, ale jak zwykle dużo osób znalazło sobie jakieś lepsze zajęcie na niedzielę i nie przyjechało w ogóle, albo też niezwykle ważne sprawy musieli załatwić wczoraj i dzisiaj nie chciało im się/nie byli w stanie jeździć. Szkoda, że niektórzy RAZ W MIESIĄCU nie potrafią sobie pewnych przyjemności odpuścić, albo nie spróbują tak zaplanować czasu, żeby na lokalnych zawodach na Wiśniowcu się pojawić.

Przez to wszystko przez chwilę zastanawiałem się czy jest jeszcze sens istnienia Ligi Rybnika, czy też lepiej przestać ją organizować i poczekać, aż może zatęsknicie. Jednak wystarczyło tylko spojrzeć na tor, by ujrzeć tam wielu młodych zawodników, może jeszcze nie do końca z wystarczająco silnymi nogami, nie do końca wyrobioną techniką, ale takich z ogromnymi chęciami, zapałem i tą beztroską w głowie która nie pozwala im się bać i pozwala rozwijać. Niektórzy z Was zaliczyli taki progres, że jak patrze to wstyd mi za siebie ;). Także odpowiedź czy warto robić Rybnik Four Cross Cup jest bardzo prosta – WARTO. Warto robić zawody dla tych którym chce się przyjechać, dla tych którzy chcą się rozwijać i dla tych którzy po prostu lubią four cross!

Do zobaczenia na KOLEJNYCH zawodach z cyklu Rybnik Four Cross Cup!

autor: Artur Nowakowski

A dla tych co mają wszystko w nosie:

I w przyszłości doceńcie starania innych.

I w przyszłości doceńcie starania innych.

Wyniki:
1 69 Szymon Smołka
2 58 Bartosz Giemza
3 96 Denis Drozd
4 22 Tomek Sobik
5 112 Szymon Biadacz
6 161 Arek Holewik
7 21 Artur Nowakowski
8 3 Sebastian Pawlaszczyk
9 10 Michał Janota
10 26 Paweł Wesołowski
11 44 Paweł Strycharz
12 13 Wojtek Słowik
13 4 Robert Szczęsny
14 18 Patryk Pompa

>>>KLASYFIKACJA GENERALNA PO 2 EDYCJACH<<<

Podium!

Podium!

Discussion

No comments yet.

Post a Comment


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3