//
czytasz wpis...

Relacje

Łukasz Baran Królem Pumpingu 2012!

Tym razem cenny tytuł Króla Pumpingu wyjechał z Rybnika. Trafił on jednak w ręce nie byle kogo, człowieka który wygrał chyba najwięcej przeróżnych zawodów na Wiśniowcu. Łukasz Baran, bo o nim mowa pokonał w finale ubiegłorocznego Króla – Pawła Harazima oraz Szymona Smołkę i Roberta Smołkę, tym samym zdobywając koronę którą będzie mógł się cieszyć przez najbliższy rok.

Tegoroczna edycja zawodów przyciągnęła aż 27 zawodników oraz dwie zawodniczki. Wyścigi bez łańcuchów okazały się zupełnie nieprzewidywalne. Nagle Ci których nie dało się dogonić z łańcuchem zostawali w tyle, a Ci na których nikt by nie stawiał wygrywali wyścigi. Rewelacją okazał się Robert Smołka, który zajął czwartą lokatę.

fot: BLACK-KNIGHT DH

Jazda bez łańcucha tak mocno zrównywała zawodników, że trzeba było być niezwykle czujnym aby nie wziąć udziału w żadnym z licznych wypadków i niezwykle sprytnym by wyprzedzać rywali. Ale o to właśnie chodziło! Bardzo nas cieszy, że Dominika i Gosia zdecydowały się z nami pompować :) Mamy nadzieję że odważnych dziewczyn będzie przybywać.

były też wypadki, fot: BLACK-KNIGHT DH

Dla zwycięzcy oczywiście ekskluzywny szampan, oraz wyjątkowo oponka Maxxisa od Maxxoponyrowerowe.pl (Dzięki! ;))!

A przed nami kolejny rok na przygotowanie taktyki, wytrenowanie ciała i podniesienia umiejętności pompowania. Ćwiczcie, ćwiczcie bo za rok kolejne starcie!

Gosia i Dominika, fot: BLACK-KNIGHT DH


Panowie, fot: BLACK-KNIGHT DH


Łukasz Baran, KRÓL PUMPINGU 2012


Pozdro :) fot: BLACK-KNIGHT DH


Wyniki: WynikiKrolPumpingu2012

Więcej zdjęć tutaj: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.288852214549977.54839.151184404983426&type=3


Discussion

No comments yet.

Post a Comment


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3