// archiwum newsów

Archive for Czerwiec, 2011

Polish 4X Open 2011 #3 – 19.06.2011 – Warszawa – Tor 4X Kazoory

Polish 4X Open 2011 #3 – 19.06.2011 – Warszawa – Tor 4X Kazoory

Na kolejną edycję cyklu Polish 4X Open zapraszamy do stolicy. Już w niedzielę, 19 czerwca 2011 na fourcrossową mapę Polski powróci, po 3 latach przerwy, tor na Warszawskim Ursynowie. Bez rewolucyjnych zmian, ale po gruntownym remoncie, będzie w pełni gotowy na przyjęcie dużej liczby chętnych na dobre ściganie.

NWD Greatest Hits!

NWD Greatest Hits!

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników serii New World Disorder. 19 lipca odbędzie się premiera „New World Disorder Greatest Hits”, w której znajdą się najlepsze kawałki z wszystkich 10 części filmów. Będzie można zobaczyć jak zmieniali się zawodnicy i jak zmieniał się styl jazdy przez ubiegłą dekadę. Po premierze czas na DVD – 14 […]

Flybag – skoki na poduszkę – Rybnik 11.06.2011

Flybag – skoki na poduszkę – Rybnik 11.06.2011

Przy specjalnie zamówionej na ten dzień słonecznej pogodzie:) odbędą się zawody na najlepszy trick wykonywany na jedyną w Polsce poduchę FlyBag! Równolegle do zawodów, w tym samym miejscu, odbędzie się impreza na dwóch scenach w klimatach dnb/breakbeat oraz house/funk.Nie zabraknie również żywych instrumentów!

Rybnik Four Cross Cup #2 – Wyniki

Rybnik Four Cross Cup #2 – Wyniki

Druga edycja Rybnik Four Cross Cup za nami – tym razem najlepszy okazał się powracający Bartosz Giemza. W finale obok niego znaleźli się Maciek Chmiel, Dawid Niesłańczyk i Szymon Smołka. Pomimo świetnej pogody frekwencja zupełnie nie dopisała i zjawiło się tylko 16 zawodników.


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /chr/web/www/wp-content/themes/themorningafter/footer.php on line 3